Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet

22. 8. 2006

Říká se, že jaký pán, takový pes. Myslíte si, že to Vaše psisko roste k obrazu Vašemu?

( můžete zanechat i komentář )

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

anketa

(Alča, 9. 1. 2007 14:20)

Tak já nevím, přesnou kopii bych v našem Maxovi nehledala, ale jelikož je to vyloženě rodinný pes a každý z nás se na jeho formování nějakým způsobem podepsal (samozřejmě v dobrém smyslu :o)), tak se na to musím podívat spíš jako na komprimaci vlastností 4 osob :o)) A to pak sedí :o)) Šílená směska :o)))))

ankety

(Bessy, Šagí a Jana, 2. 9. 2006 18:53)

Ahojky. Tak já, když vezmu sebe, tak podoba s Besčou až taková není, ale stále více se utvrzuji v tom, že Šagí je stejná jako Maryška a nebo je to naopak? Jsem jen zvědavá jak to bude pokračovat.

Fleshová,

(Červená karkulka, 22. 8. 2006 22:52)

ty drzoune, odpověď máš ve svý návštěvní knize.

anketa

(Flesova, 22. 8. 2006 22:43)

jenze Renato, ty ses blazen od narozeni, tak co cekas od Dary :o) :o)

No,

(Červená karkulka, 22. 8. 2006 21:26)

tak to mě těší, že za psa můžu já, to se s tím dá ještě něco dělat. Horší by bylo, kdyby byla takovej magor od narození. :-)

anketa

(Tasy, 22. 8. 2006 20:04)

Tak jseště donedávna jsem si nemyslela,že jsem jako moji hafani(a že jsou různorodí a různorasí..takže bych se mohla trefit)...tuhle mi kolega v práci říká.."Vy jste stejná,jako Vaši psi"."jste stále v pohodě a usměvavá" ..tak to mě dostal :-)

anketa

(Flesova, 22. 8. 2006 11:32)

Ja si teda myslim, ze my s Flashem si podobni nejsme. ja jsem prudce inteligentni (blondyna) a Chocholousek je Crazy :o) Ale teda hlas jsem dala zelenemu sloupci v horizontalnim grafu. Nejak me ta zelena magicky pritahovala. :o)

borderky

(rychejda, 22. 8. 2006 11:08)

Ahoj šílené holky :-).
Myslím, že na tom něco bude, né nadarmo mi každý říká: Ty jsi jak ta tvoje borderka! A nakonec to asi dokazuje jedna fotografie, kde se podařilo Jardovi Sedlákovi mne vyfotit, jak vypadám, že pasu klerinu :-). To myslím mluví za vše :-).

Dara a já

(Červená karkulka, 22. 8. 2006 10:19)

Co mě vedlo k založení této ankety? Inu důvod je prostý. Kam se jen hnu doporvázena svou nohsledkou, dřív nebo později někdo nevěřícně zakroutí hlavou se slovy: "Vy jste obě úplně stejné." Zpočátku mě to kapánek vyvádělo z míry, poněvadž jsem si připadala mnohem rozumnější a při smyslech. Stačilo však pár lekcí třeba z volejbalového zápasu. Zatímco ostatní povzbuzovali své družstvo víceméně v klidu, já řvala na pecky:" Jé, doběhni ten balon, co děláš, hraj, jedéééém.....a nebylo síly, která by mě přinutila koncentrovat se v tichosti na hru. A Dara tu tlamu na parkuru taky nezavře. Že by náhoda????
Nevím, jak váš pes, ale ten můj je splachovací. A já taky. Tak schválně:
Průser. Provinilec stojí se sklopenou hlavou a poslouchá řev nakrknuté osoby. Drzoun to pochopitelně nevydrží a držkuje, takže sem tam padne i facka. Oba se uraženě rozcházejí trucovat každý do jiné místnosti. Nejdéle však za půl hodiny jsou z nich opět přátelé na život a na smrt a jeden za druhého by dal ruku do ohně.
Zkuste rozhodnout: tato situace se týká
a) mě a Dary
b) mě a mých rodičů ( teď už to nehrozí, ale před několika lety to byly celkem pravidlené scénky )
No jasně - obě varianty jsou správné. :-)